Originální bytové doplňky a nábytek v čistém severském stylu.
Novinky
Slevy
Podle kategorií
Podle místností
Podle ceny
Přihlaste se k odběru newsletteru
a už vám nikdy neuniknou žádné
akce a novinky!

Nejoblíbenější značky


Madam Stoltz
By Nord
Tine K Home
House Doctor
Compagnie de provence
Bloomingville
Ferm Living

Soutěž o produkty Compagnie de Provence! - UKONČENO

Zkuste štěstí v naší soutěži a vyhrajte jeden z těchto nádherných produktů kosmetiky Compagnie de Provence!

Tuto oblíbenou značku jsme zařadili do našeho stálého sortimentu především pro její prvotřídní kvalitu, okouzlující vůně a dokonalá designová balení, která se stanou ozdobou Vaší koupelny i kuchyně. Využijte příležitosti a vyzkoušejte kosmetiku, která bude hýčkat Vaše smysly. Stačí správně odpovědět na jedinou otázku a jedna ze tří cen může být Vaše. Soutěž probíhá do 27.6.2013.

Odměníme tři výherce:

Stačí správně odpovědět na níže uvedenou soutěžní otázku!

 

Z každé e-mailové adresy lze hlasovat jen jednou. (V případě podezření na opakované podvodné hlasování z jedné IP adresy si pořadatel vyhrazuje právo na vyloučení těchto sporných adres ze soutěže.)

Svoje odpovědi můžete zasílat prostřednictvím níže uvedené soutěžní ankety v období 13.6.2013 - 27.6.2013. Výherci budou vylosováni 28.6.2013 a jejich jména uvedena zde u soutěže. Informace o výhře jim bude též zaslána e-mailem.

Výherci soutěže o produkty Compagnie de Provence!

1. místo: Michal V.

2. místo: Lenka P.

3. místo: Nicola L.

Děkujeme za účast všem 1314 soutěžícím.
Všichni výherci budou informováni o výhře také e-mailem.


1. Odkud pochází značka Compagnie de Provence?

  Paříž
  Avignon
  MarseilleOdesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101 /2000 Sb. v platném znění, souhlas se zpracováním svých osobních údajů uvedených na formuláři za účelem předání ceny v soutěži a pro marketingové účely nordicday.cz a pořadatele a stane-li se výhercem, též s jejich zveřejněním v rozsahu: jméno, příjmení, případně obec bydliště na webové stránce. Ze soutěže jsou vyloučeni spolupracovníci nordicday.cz a nordicday.sk včetně rodinných příslušníků.

Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu info@nordicday.cz a dále právo dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb., tj. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit.


Copyright © 2012 - 2019 Nordic Day • info@nordicday.cz
Facebook
Blog
Pinterest
Instagram
Kontakt