Originální bytové doplňky a nábytek v čistém severském stylu.
Novinky
Slevy
Podle kategorií
Podle místností
Podle ceny
Přihlaste se k odběru newsletteru
a už vám nikdy neuniknou žádné
akce a novinky!

Nejoblíbenější značky


Madam Stoltz
By Nord
Tine K Home
House Doctor
Compagnie de provence
Bloomingville
Ferm Living
Svadbíková

S láskou ke skandinávské jedinečnosti, s touhou přinést na českých trh severské designové skvosty tak krásné, až se tají dech. S takovými pocity vznikal v roce 2012 internetový obchod Nordic Day, který se stejně jako náš druhý obchod Bella Rose stal mojí srdeční záležitostí.

Těšila jsem se, že na český trh konečně přivezeme značky jako je Ferm Living, Nicolas Vahé, By Nord nebo Design Letters. V sortimentu, který je rozdělen podle značek a jednotlivých kategorií, najdete stylový nábytek, designová svítidla, kosmetiku, hračky i půvabné doplňky. Tak, abyste každý koutek svého domova mohli osvěžit severskou krásou.

Své čestné místo mají na Nordic Day také ikony dánského designu jako je značka Hay nebo Normann Copenhagen. Jde o chytrý design s důrazem na funkci, který ale zároveň zaujme dokonalým výběrem barev a tvarovou čistotou. Takové věci jsou pak nadčasově krásné, kvalitní a vaší rodině budou dělat radost opravdu dlouho.

O všech novinkách a zajímavostech, které se u nás na Nordic Day dějí, informujeme na našem Facebooku. Další inspiraci najdete také na Pinterestu, Instagramu a našem blogu, kde prostřednictvím článků a rozhovorů poznáte blíž značky i osobnosti, se kterými dlouhodobě spolupracujeme. Tohle všechno mě ohromně baví, a i když to často znamená málo spánku a totální pracovní nasazení, za tu radost mi to stojí.

Nabíjí mě pocit, že spolu se námi sdílíte stejnou vášeň pro severský design, která nás všechny v týmu inspiruje a motivuje do další práce. A za to Vám patří velké poděkování.

S láskou

podpis

Martina Svadbíková

majitelka Bella Rose a Nordic Day


Tým Nordic Day

Co mám ráda?

Cestování, dobré jídlo a pití, svoji kočku, rodinu, knížky, své přátele, tanec a divadlo.

Jaká je moje práce?

Mou hlavní činností je vkládání novinek na eshop, takže to, co jako zákazník čtete na webu, je moje dílo. Každý výrobek mi projde pod rukama, abych jej mohla co nejlépe popsat a vy jste si ho tak mohli lépe představit.

Čím je pro mě náš obchod skvělý?

Líbí se mi, že lidem představujeme nové značky, známé zejména v severních zemích, a přinášíme nový, trendy a moderní styl. Těším se na každé nové zboží, dodavatele a novinky – zejména na svíčky, voňavou kosmetiku a keramiku.

 

Moje nejoblíbenější značky na Nordic DayCompagnie de ProvenceNicolas Vahé, By nord

 

Skvělý balzám na ruce, který zkrátka miluji!
Tyto dětské polštářky jsou tak roztomilé!
Nádherně voňavá směs úžasně dochutí pokrm a provoní jej bazalkou
Hrneček hedgehog výborně poslouží jako hrneček nebo designový svícen na čajovou svíčku
Hrneček s vlastní iniciálou přece potěší každého!


Copyright © 2012 - 2019 Nordic Day • info@nordicday.cz
Facebook
Blog
Pinterest
Instagram
Kontakt