Originální bytové doplňky a nábytek v čistém severském stylu.
Novinky
Slevy
Podle kategorií
Podle místností
Podle ceny
Přihlaste se k odběru newsletteru
a už vám nikdy neuniknou žádné
akce a novinky!

Nejoblíbenější značky


Madam Stoltz
By Nord
Tine K Home
House Doctor
Compagnie de provence
Bloomingville
Ferm Living
Svadbíková

S láskou ke skandinávské jedinečnosti, s touhou přinést na českých trh severské designové skvosty tak krásné, až se tají dech. S takovými pocity vznikal v roce 2012 internetový obchod Nordic Day, který se stejně jako náš druhý obchod Bella Rose stal mojí srdeční záležitostí.

Těšila jsem se, že na český trh konečně přivezeme značky jako je Ferm Living, Nicolas Vahé, By Nord nebo Design Letters. V sortimentu, který je rozdělen podle značek a jednotlivých kategorií, najdete stylový nábytek, designová svítidla, kosmetiku, hračky i půvabné doplňky. Tak, abyste každý koutek svého domova mohli osvěžit severskou krásou.

Své čestné místo mají na Nordic Day také ikony dánského designu jako je značka Hay nebo Normann Copenhagen. Jde o chytrý design s důrazem na funkci, který ale zároveň zaujme dokonalým výběrem barev a tvarovou čistotou. Takové věci jsou pak nadčasově krásné, kvalitní a vaší rodině budou dělat radost opravdu dlouho.

O všech novinkách a zajímavostech, které se u nás na Nordic Day dějí, informujeme na našem Facebooku. Další inspiraci najdete také na Pinterestu, Instagramu a našem blogu, kde prostřednictvím článků a rozhovorů poznáte blíž značky i osobnosti, se kterými dlouhodobě spolupracujeme. Tohle všechno mě ohromně baví, a i když to často znamená málo spánku a totální pracovní nasazení, za tu radost mi to stojí.

Nabíjí mě pocit, že spolu se námi sdílíte stejnou vášeň pro severský design, která nás všechny v týmu inspiruje a motivuje do další práce. A za to Vám patří velké poděkování.

S láskou

podpis

Martina Svadbíková

majitelka Bella Rose a Nordic Day


Tým Nordic Day

Co mám ráda?

Velmi mě baví cestování, filmy a sport. Ráda trávím čas s rodinou, kamarády a nejradši jdu na procházku do přírody s naším hnědým labradorem.

Jaká je moje práce?

V Nordic Day mám na starosti především vkládání novinek na e-shop a komunikaci se zákazníky. Baví mě vymýšlet, jak naši zákazníci můžou daný produkt používat a představovat si jejich interiéry, případně jim poradit. Už jen pro tu různorodost mě má práce hodně baví, skvělý kolektiv je dalším významným bonusem.

 

Moje nejoblíbenější značky na Nordic Day: House of RymBy NordOYOY

 

Mám ráda fotky, pohledy a nejrůznější milé drobnosti, ale zároveň mám ráda, když je uklizeno. Na uschování takových věcí jsou naprosto ideální tyto boxy v zajímavém provedení.
Originální povlak na polštářek od House of Rym mě zaujal na první pohled, kombinace Skandinávie a Afriky je skutečně exotická.
Z tohoto povlečení severský styl přímo sálá. Originalita, elegance, kvalita, zvířata, dánský text o losovi – skvělá kombinace. Když se na to povlečení podívám, představím si, jak jsem zachumlaná v peřině v útulné chatce někde v Dánsku a venku je teplota hluboko pod nulou.


Copyright © 2012 - 2019 Nordic Day • info@nordicday.cz
Facebook
Blog
Pinterest
Instagram
Kontakt