Originální bytové doplňky a nábytek v čistém severském stylu.
Novinky
Slevy
Podle kategorií
Podle místností
Podle ceny
Přihlaste se k odběru newsletteru
a už vám nikdy neuniknou žádné
akce a novinky!

Nejoblíbenější značky


Madam Stoltz
By Nord
Tine K Home
House Doctor
Compagnie de provence
Bloomingville
Ferm Living
Svadbíková

S láskou ke skandinávské jedinečnosti, s touhou přinést na českých trh severské designové skvosty tak krásné, až se tají dech. S takovými pocity vznikal v roce 2012 internetový obchod Nordic Day, který se stejně jako náš druhý obchod Bella Rose stal mojí srdeční záležitostí.

Těšila jsem se, že na český trh konečně přivezeme značky jako je Ferm Living, Nicolas Vahé, By Nord nebo Design Letters. V sortimentu, který je rozdělen podle značek a jednotlivých kategorií, najdete stylový nábytek, designová svítidla, kosmetiku, hračky i půvabné doplňky. Tak, abyste každý koutek svého domova mohli osvěžit severskou krásou.

Své čestné místo mají na Nordic Day také ikony dánského designu jako je značka Hay nebo Normann Copenhagen. Jde o chytrý design s důrazem na funkci, který ale zároveň zaujme dokonalým výběrem barev a tvarovou čistotou. Takové věci jsou pak nadčasově krásné, kvalitní a vaší rodině budou dělat radost opravdu dlouho.

O všech novinkách a zajímavostech, které se u nás na Nordic Day dějí, informujeme na našem Facebooku. Další inspiraci najdete také na Pinterestu, Instagramu a našem blogu, kde prostřednictvím článků a rozhovorů poznáte blíž značky i osobnosti, se kterými dlouhodobě spolupracujeme. Tohle všechno mě ohromně baví, a i když to často znamená málo spánku a totální pracovní nasazení, za tu radost mi to stojí.

Nabíjí mě pocit, že spolu se námi sdílíte stejnou vášeň pro severský design, která nás všechny v týmu inspiruje a motivuje do další práce. A za to Vám patří velké poděkování.

S láskou

podpis

Martina Svadbíková

majitelka Bella Rose a Nordic Day


Tým Nordic Day

Co mám ráda?

Mou největší zálibou je interiérový design.

Jaká je moje práce?

V popiscích zboží se snažím zprostředkovat zákazníkům pohled na naše produkty tak, aby si je dokázali dobře představit i z tepla domova. Na mé práci se mi nejvíc líbí to, že si můžu (a vlastně i musím!) osahat a prohlédnout všechno zboží, kterým bych se jinak kochala akorát tak na stránkách časopisů.

Čím je pro mě náš obchod skvělý?

Sortiment Nordic Day přesně splňuje mou představu o dobrém designu. Nejraději bych si domů odnesla půlku našeho skladu!

 

Moje nejoblíbenější značky na Nordic Day: OYOY, Bloomingville a House Doctor

 

Mám moc ráda geometrický design a tenhle originální lustr a la diamant mne zkrátka ohromně baví.
Tyto nadčasové kousky mě budou do kolen dostávat pravděpodobně i za dvacet let.
Krabice jsou můj oblíbený úložný prostor na všechny drobné nezbytnosti, obzvláště pokud jsou krásně barevné.
Fuchsiově růžová je jedna z mých nejoblíbenějších barev a marocká taburetka by se mi ohromně hodila k mému vysněnému toaletnímu stolku.
Designové pásky jsou pro mne naprostou nezbytností už několik let. Používám je na vše možné od balení dárků po zdobení nábytku, a ačkoliv je moje sbírka už poměrně rozsáhlá, stále jich nemám dost!


Copyright © 2012 - 2019 Nordic Day • info@nordicday.cz
Facebook
Blog
Pinterest
Instagram
Kontakt