Originální bytové doplňky a nábytek v čistém severském stylu.
Novinky
Slevy
Podle kategorií
Podle místností
Podle ceny
Přihlaste se k odběru newsletteru
a už vám nikdy neuniknou žádné
akce a novinky!

Nejoblíbenější značky


Madam Stoltz
By Nord
Tine K Home
House Doctor
Compagnie de provence
Bloomingville
Ferm Living

Lonely in the Land of Letters - A. Sylvan & M. Mighetto

Lonely in the Land of Letters je snová kniha pro děti ve věku 3-9 let, které baví čtení a chtějí si přečíst příběh o tom, jak získat ztracenou odvahu a překonat překážky. A taky o tom, že když se občas cítí osamělí, sami rozhodně nejsou.

Následujeme Elbu na její neobyčejné cestě do magické země O které - nikdy - nikdo - neslyšel. Zde potkává podivného a excentrického pana Hmyzáka a nalézá ve své kapse toho nejsladšího malého lvíčka. Ale i ona čelí mnoha výzvám, musí dělat těžká rozhodnutí a jít vstříc svým strachům. Nakonec si uvědomí, kvůli čemu byla všechna ta bolest.

Pozorujeme cestu slečny Elby, tu kterou si nese v sobě i tu které je součástí v magické Land of Letters. Na 36 stranách naleznete nádherné akvarelové ilustrace, typické pro Mrs. Mighetto.

… Bojím se, ale má zvědavost je silnější. Se zavřenýma očima pevně svírám v rukách papír a tiše šeptám jméno země O které - nikdy - nikdo - neslyšel. Minuty ubíhají a já se stěží mohu nadechnout. Mám pocit, jako bych se měnila ve sklenici perlivé vody. A potom, najednou, cítím žížaly. Takovou tu vůni po letním dešti, víš? A když otevřu oči, všude kolem mně jsou hory.


Kniha je v anglickém jazyce, který se velmi dobře čte.

Výška 27,5 cm, šířka 22 cm.

Toto zboží nemáme v tuto chvíli v nabídce.

Copyright © 2012 - 2019 Nordic Day • info@nordicday.cz
Facebook
Blog
Pinterest
Instagram
Kontakt