Originální bytové doplňky a nábytek v čistém severském stylu.
Novinky
Slevy
Podle kategorií
Podle místností
Podle ceny
Přihlaste se k odběru newsletteru
a už vám nikdy neuniknou žádné
akce a novinky!

Nejoblíbenější značky


Madam Stoltz
By Nord
Tine K Home
House Doctor
Compagnie de provence
Bloomingville
Ferm Living

Předvánoční soutěž s dánskou značkou HAY! - UKONČENO

Stylové kousky severské značky HAY odkazují na klasický dánský design, jsou nápadité a nadčasově krásné. Koncepcí designerského studia se stalo spojení krásy, estetické citlivosti, inovativních nápadů a kvalitního provedení. 

Zapojte se do naší předvánoční soutěže a nadělte si pod stromeček jeden z trendy bytových doplňků nadčasového severského designu z dílny dánské značky HAY!

 

Soutěžní ceny

  1. místo – Dekorativní dřevěná ruka Forearm M
  2. místo – Propiska se stojánkem Hay Ballograf
  3. místo – Ocelové nůžky Brass

 Soutěž s HAY

Odpovězte nám na jednoduchou otázku prostřednictvím formuláře níže. Malou nápovědu naleznete na našem blogu nordicday.blogspot.cz.

Vylosujeme tři náhodné výherce, kteří otázku správně zodpoví. Každý účastník soutěže může odpovědět pouze jednou. Výherci budou uvedeni 18. 12. 2015 v textu soutěže, každému výherci navíc pošleme informaci o výhře e-mailem.

Soutěž probíhá: 1. 12. - 17. 12. 2015

 

Výherci soutěže s dánskou značkou HAY

1. Lucie K.

2. Martina Š.

3. Zuzana B.

Děkujeme za účast všem 651 soutěžícím a výhercům gratulujeme!
Výherci budou informováni o výhře e-mailem.


1. Jak se jmenuje showroom značky HAY v dánské Kodani?

  HAY BOAT
  HAY HOUSE
  HAY CASTLEOdesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101 /2000 Sb. v platném znění, souhlas se zpracováním svých osobních údajů uvedených na formuláři za účelem předání ceny v soutěži a pro marketingové účely nordicday.cz a pořadatele a stane-li se výhercem, též s jejich zveřejněním v rozsahu: jméno, příjmení, případně obec bydliště na webové stránce. Ze soutěže jsou vyloučeni spolupracovníci nordicday.cz a nordicday.sk včetně rodinných příslušníků.

Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu info@nordicday.cz a dále právo dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb., tj. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit.


Copyright © 2012 - 2019 Nordic Day • info@nordicday.cz
Facebook
Blog
Pinterest
Instagram
Kontakt