Originální bytové doplňky a nábytek v čistém severském stylu.
Novinky
Slevy
Podle kategorií
Podle místností
Podle ceny
Přihlaste se k odběru newsletteru
a už vám nikdy neuniknou žádné
akce a novinky!

Nejoblíbenější značky


Madam Stoltz
By Nord
Tine K Home
House Doctor
Compagnie de provence
Bloomingville
Ferm Living

Soutěž o tři designovky značky House Doctor - UKONČENO

Jaro se kvapem blíží a s ním i nové jarní kolekce oblíbených skandinávských značek. Některé kousky už najdete i u nás na Nordic Day - třeba designovky od House Doctor.

O tom, že se jim nová kolekce hodně povedla, není pochyb. A my jsme se rozhodli udělat radost třem z vás, kteří správně zodpoví jednoduchou soutěžní otázku: V jakém státě a v jakém roce vznikla značka House Doctor?

Odpovídejte prostřednictvím formuláře, který najdete níže. My pak vylosujeme tři výherce, kteří se mohou těšit na stylové designovky právě od House Doctor.

A co přesně můžete v soutěži vyhrát?

1. cena - Dávkovací nádoba Icecold

2. cena - Nákupní taška Triangular

3. cena - Nádobka na pití se slámkou

Malá nápověda - pokud si přečtete náš článek o nové jarní kolekci House Doctor, rozhodně nebudete mít problém na otázku odpovědět správně.

Designovky House Doctor

Soutěž probíhá od 15. 2. 2017 do 28. 2. 2017.

Po ukončení soutěže vylosujeme tři náhodné výherce, kteří otázku správně zodpoví. Každý účastník soutěže může odpovědět pouze jednou. Výherci budou uvedeni do 15. 3. 2017 v textu soutěže, každému výherci navíc pošleme informaci o výhře e-mailem.

 

Výherci soutěže o designovky House Doctor

1. Lenka K.

2. Lea H.

3. Blanka K.

Děkujeme za účast všem 549 soutěžícím a výhercům gratulujeme!
Výherci budou informováni o výhře e-mailem.


1. V jakém státě a v jakém roce vznikla značka House Doctor?

 Odpověď:Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101 /2000 Sb. v platném znění, souhlas se zpracováním svých osobních údajů uvedených na formuláři za účelem předání ceny v soutěži a pro marketingové účely nordicday.cz a pořadatele a stane-li se výhercem, též s jejich zveřejněním v rozsahu: jméno, příjmení, případně obec bydliště na webové stránce. Ze soutěže jsou vyloučeni spolupracovníci nordicday.cz a nordicday.sk včetně rodinných příslušníků.

Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu info@nordicday.cz a dále právo dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb., tj. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit.


Copyright © 2012 - 2019 Nordic Day • info@nordicday.cz
Facebook
Blog
Pinterest
Instagram
Kontakt