Originální bytové doplňky a nábytek v čistém severském stylu.
Novinky
Slevy
Podle kategorií
Podle místností
Podle ceny
Přihlaste se k odběru newsletteru
a už vám nikdy neuniknou žádné
akce a novinky!

Nejoblíbenější značky


Madam Stoltz
By Nord
Tine K Home
House Doctor
Compagnie de provence
Bloomingville
Ferm Living

Vyhrajte svítící boxy pro psaní vzkazů - UKONČENO

Potrpíte si na detaily a zároveň máte kreativní duši? Svítící box s vyměnitelnými nápisy vám doma rozhodně nemůže chybět! Napište na něj vzkaz pro svou drahou polovičku nebo si vystavte na poličku své oblíbené motto. Vaší fantazii se meze nekladou, naopak. A teď si s námi o svítící box můžete zasoutěžit!

Napište nám, co byste si na lightbox napsali vy. Mějte při vymýšlení na paměti, že menší větší box mají omezený počet znaků. Maximálně tedy vytvořte nápis o 24 znacích (včetně mezer, můžete použít i srdíčko nebo hvězdičku - seznam znaků vidíte na obrázku). Nejoriginálnější nápisy odměníme lightboxy od holandské značky A Little Lovely Company.

 

Znaky pro lightbox

Soutěžní ceny

1. cena - Svítící box s nápisy Lightbox A4

2. cena - Svítící box s nápisy Lightbox A5

 Lightbox

Soutěž probíhá: 9. 5. - 22. 5. 2016

23. 5. vybereme 10 finalistů s nejoriginánějšími nápady, jejich nápisy nafotíme přímo na lightboxu a naši fanoušci na Facebooku následně svými hlasy rozhodnou, kdo menší a větší lightbox vyhraje. Hlasování na Facebooku bude probíhat 23. - 29. 5.

Každý účastník soutěže může odpovědět pouze jednou. Výherci budou uvedeni 30. 5. 2016 na našem Facebooku, na webu v textu soutěže a každému výherci navíc pošleme informaci o výhře e-mailem.


1. Co byste napsali na váš lightbox? Jaký konkrétní vzkaz nebo motto?

 Odpověď:Odesláním formuláře dává účastník v souladu se zákonem č. 101 /2000 Sb. v platném znění, souhlas se zpracováním svých osobních údajů uvedených na formuláři za účelem předání ceny v soutěži a pro marketingové účely nordicday.cz a pořadatele a stane-li se výhercem, též s jejich zveřejněním v rozsahu: jméno, příjmení, případně obec bydliště na webové stránce. Ze soutěže jsou vyloučeni spolupracovníci nordicday.cz a nordicday.sk včetně rodinných příslušníků.

Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Účastník má právo svůj souhlas odvolat, a to e-mailem na adresu info@nordicday.cz a dále právo dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb., tj. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit.


Copyright © 2012 - 2019 Nordic Day • info@nordicday.cz
Facebook
Blog
Pinterest
Instagram
Kontakt