Originální bytové doplňky a nábytek v čistém severském stylu.
Novinky
Slevy
Podle kategorií
Podle místností
Podle ceny
Přihlaste se k odběru newsletteru
a už vám nikdy neuniknou žádné
akce a novinky!

Nejoblíbenější značky


Madam Stoltz
By Nord
Tine K Home
House Doctor
Compagnie de provence
Bloomingville
Ferm Living
Svadbíková

S láskou ke skandinávské jedinečnosti, s touhou přinést na českých trh severské designové skvosty tak krásné, až se tají dech. S takovými pocity vznikal v roce 2012 internetový obchod Nordic Day, který se stejně jako náš druhý obchod Bella Rose stal mojí srdeční záležitostí.

Těšila jsem se, že na český trh konečně přivezeme značky jako je Ferm Living, Nicolas Vahé, By Nord nebo Design Letters. V sortimentu, který je rozdělen podle značek a jednotlivých kategorií, najdete stylový nábytek, designová svítidla, kosmetiku, hračky i půvabné doplňky. Tak, abyste každý koutek svého domova mohli osvěžit severskou krásou.

Své čestné místo mají na Nordic Day také ikony dánského designu jako je značka Hay nebo Normann Copenhagen. Jde o chytrý design s důrazem na funkci, který ale zároveň zaujme dokonalým výběrem barev a tvarovou čistotou. Takové věci jsou pak nadčasově krásné, kvalitní a vaší rodině budou dělat radost opravdu dlouho.

O všech novinkách a zajímavostech, které se u nás na Nordic Day dějí, informujeme na našem Facebooku. Další inspiraci najdete také na Pinterestu, Instagramu a našem blogu, kde prostřednictvím článků a rozhovorů poznáte blíž značky i osobnosti, se kterými dlouhodobě spolupracujeme. Tohle všechno mě ohromně baví, a i když to často znamená málo spánku a totální pracovní nasazení, za tu radost mi to stojí.

Nabíjí mě pocit, že spolu se námi sdílíte stejnou vášeň pro severský design, která nás všechny v týmu inspiruje a motivuje do další práce. A za to Vám patří velké poděkování.

S láskou

podpis

Martina Svadbíková

majitelka Bella Rose a Nordic Day


Tým Nordic Day

Jaká je moje práce?

Mou náplní práce je především péče o naše zákazníky. Zajišťuji jejich speciální požadavky a starám se o to, aby nákupy probíhaly tak, jak mají. Odpovídám na telefonické i e-mailové dotazy a mám jedinečnou možnost setkávat se bezprostředně se zpětnou vazbou ze strany našich zákazníků, která je pro nás tolik důležitá. Na spokojenost každého zákazníka klademe velký důraz a vždy se snažíme vyjít maximálně vstříc, pokud je to v našich silách. Tento přístup velmi oceňuji a jsem ráda, že toho mohu být součástí.

 

Moje nejoblíbenější značky na Nordic Day: Compagnie de ProvenceSkandinaviskFine little day, By Nordferm LIVING, MT

 

Ikonický motiv stromečku značky Fine Little Day je pro mě nadčasová záležitost. Stromů prostě není nikdy dost!

Do značky Compagnie de Provence jsem se dočista zamilovala. Balzám na ruce s vůní anýzu a pačuli mi nechybí v jediné kabelce.

Nic interiér nezútulní tolik, jako svíčky. Vůně svíček Skandinavisk jsou originální a dech beroucí. Zkuste například vůni BÅL. Je skoro návyková!

Moc mě baví washi pásky. Tak univerzální! Ozdobí i vypomůžou.

Zbožňuji zvířata a kliďánko budu mít jejich motiv na všem. Na povlečení značky By Nord  mám tajný zálusk.


Copyright © 2012 - 2019 Nordic Day • info@nordicday.cz
Facebook
Blog
Pinterest
Instagram
Kontakt