Originální bytové doplňky a nábytek v čistém severském stylu.
Novinky
Slevy
Podle kategorií
Podle místností
Podle ceny
Přihlaste se k odběru newsletteru
a už vám nikdy neuniknou žádné
akce a novinky!

Nejoblíbenější značky


Madam Stoltz
By Nord
Tine K Home
House Doctor
Compagnie de provence
Bloomingville
Ferm Living
Svadbíková

S láskou ke skandinávské jedinečnosti, s touhou přinést na českých trh severské designové skvosty tak krásné, až se tají dech. S takovými pocity vznikal v roce 2012 internetový obchod Nordic Day, který se stejně jako náš druhý obchod Bella Rose stal mojí srdeční záležitostí.

Těšila jsem se, že na český trh konečně přivezeme značky jako je Ferm Living, Nicolas Vahé, By Nord nebo Design Letters. V sortimentu, který je rozdělen podle značek a jednotlivých kategorií, najdete stylový nábytek, designová svítidla, kosmetiku, hračky i půvabné doplňky. Tak, abyste každý koutek svého domova mohli osvěžit severskou krásou.

Své čestné místo mají na Nordic Day také ikony dánského designu jako je značka Hay nebo Normann Copenhagen. Jde o chytrý design s důrazem na funkci, který ale zároveň zaujme dokonalým výběrem barev a tvarovou čistotou. Takové věci jsou pak nadčasově krásné, kvalitní a vaší rodině budou dělat radost opravdu dlouho.

O všech novinkách a zajímavostech, které se u nás na Nordic Day dějí, informujeme na našem Facebooku. Další inspiraci najdete také na Pinterestu, Instagramu a našem blogu, kde prostřednictvím článků a rozhovorů poznáte blíž značky i osobnosti, se kterými dlouhodobě spolupracujeme. Tohle všechno mě ohromně baví, a i když to často znamená málo spánku a totální pracovní nasazení, za tu radost mi to stojí.

Nabíjí mě pocit, že spolu se námi sdílíte stejnou vášeň pro severský design, která nás všechny v týmu inspiruje a motivuje do další práce. A za to Vám patří velké poděkování.

S láskou

podpis

Martina Svadbíková

majitelka Bella Rose a Nordic Day


Tým Nordic Day

Co mám ráda?

Momentálně si užívám nádherné chvíle na mateřské dovolené.

Jaká je moje práce?

I s čerstvým miminkem se snažím zůstat v kontaktu a v rámci možností vypomáhat z domu tam, kde je zapotřebí. Ještě před nástupem na mateřskou jsem pro vás nejčastěji zadávala a popisovala nové zboží. I teď se snažím sledovat všechny ty krásné novinky, které se u nás objeví.

 

Moje nejoblíbenější značky na Nordic Day: By NordDesign LettersHouse Doctor

 

Vsadila jsem na sílu doplňků značky House Doctor, protože jejich úložné boxy a sety jsou nejen praktickou, ale i stylovou a nevšední ozdobou každého interiéru.
V naší domácnosti určitě nebude chybět dětské nádobí designéra a architekta Arne Jacobsena.
Zbožňuji dokonalé polštářepovlečení od značky By Nord, které jsou neotřelou a vkusnou interiérovou dekorací.


Copyright © 2012 - 2019 Nordic Day • info@nordicday.cz
Facebook
Blog
Pinterest
Instagram
Kontakt