Originální bytové doplňky a nábytek v čistém severském stylu.
Novinky
Slevy
Severské Vánoce
Venkovní posezení
Podle kategorií
Podle místností
Podle ceny
Po přihlášení se k newsletteru
Vám zašleme unikátní kód
na SLEVU 125 Kč!

Nejoblíbenější značky


Madam Stoltz
By Nord
Tine K Home
House Doctor
Compagnie de provence
Bloomingville
Ferm Living

Papírová girlanda FRANKIE AND THE UNICORNS

Pohádková girlanda v podobě krásných ručně malovaných ilustrací z dílny Mrs. Mighetto je do pokojíku vašeho drobečka jako dělaná.
Nad dětskou postýlkou, na okně či na stěně v pokojíčku bude vypadat skutečně nádherně. Kdo jiný by měl střežit sladké sny vašeho broučka než něžní jednorožci a zajíčci z kouzelné říše?

Girlandu zdobí po celé délce papírové tištěné ilustrace čtyř jednorožců, čtyř zajíčků a rozkošné slečny Frankie, vše je zavěšeno na šedém provázku s dřevěnými kuličkami.
Kousky od MRS.MIGHETTO jsou vždy vymazleny do posledního detailu a závěsná dekorace není žádnou výjimkou.

...Slečna Frankie žije v malinkatém světě Minimighetů. A možná, že ne zas tak malém. Rozprostřel se do všech koutů světa a téměř nepostřehnutelně infiltroval lidstvo. Malé postavy, které ho obývají, jsou různé. Některé milují pozornost, jiné žijí v tichosti. Někteří jsou velcí jako obři, jiní zase supermalinkatí. Někteří jsou jako lidé a jiní zase ne. Mají schopnosti, kterými nikdo z nás nevládne. Jejich dary sahají od mocné magie až k malým podivnostem...

Oboustranná girlanda je balena v dárkovém boxu o rozměrech 25,5 x 33 cm a doplněna o kartičku s příběhem a dočasné tetování s jednorožcem. Zajíčci měří cca 12 cm, jednorožci a slečna Frankie 19 centimetrů.

Toto zboží nemáme v tuto chvíli v nabídce.

Copyright © 2012 - 2018 Nordic Day • info@nordicday.cz
Facebook
Blog
Pinterest
Instagram
Kontakt