Originální bytové doplňky a nábytek v čistém severském stylu.
Novinky
Slevy
Podle kategorií
Podle místností
Podle ceny
Přihlaste se k odběru newsletteru
a už vám nikdy neuniknou žádné
akce a novinky!

Nejoblíbenější značky


Madam Stoltz
By Nord
Tine K Home
House Doctor
Compagnie de provence
Bloomingville
Ferm Living

Dárková sada krystalů a minerálů Uzdravení

Obklopte se pozitivní energií a vyživte svou duši pomocí jedinečných krystalů a minerálů!

Tato sada obsahuje 5 různých kamenů vybraných tak, aby dohromady navzájem podporovaly své léčivé schopnosti. V balení najdete křišťál (mistr léčivých krystalů), ametyst (uvolňuje napětí a přináší vnitřní klid), sodalit (bude vám připomínat, abyste znovu nepodlehli zlozvykům), achát (uklidňuje a je dobrý pro komunikaci) a akvamarín (povzbuzující a osvěžující kámen).
Sada je skvělým dárkem pro všechny, kteří si prochází složitým obdobím, ale i pro kohokoliv, komu přejete jen to nejlepší.

Kameny mějte blízko sebe, třeba v sáčku v kabelce nebo v kapse, aby vás jejich energie provázela celý den. Můžete je také rozmístit po svém domě, aby vám připomínaly, že si máte i v rušném nebo emočně náročném období udělat čas sami na sebe.Britská značka Decadorn se vždy snaží ručně vybrat ty nejkvalitnější kameny a zakládá si na jejich originalitě a jedinečnosti. Jednotlivé kameny se tak od sebe vždycky liší (jak barevně, tak strukturou i velikostí) a každý je tak naprostým unikátem.

Kameny jsou dodávané v semišovém sáčku a dárkové krabičce převázané stuhou. Uvnitř najdete taky kartičku s významem jednotlivých kamenů (ENG).

Rozměry krabičky: 9x9x5 cm.
Velikost kamenů cca 2-6 cm.

Toto zboží nemáme v tuto chvíli v nabídce.

Copyright © 2012 - 2019 Nordic Day • info@nordicday.cz
Facebook
Blog
Pinterest
Instagram
Kontakt