Originální bytové doplňky a nábytek v čistém severském stylu.
Novinky
Slevy
Podle kategorií
Podle místností
Podle ceny
Přihlaste se k odběru newsletteru
a už vám nikdy neuniknou žádné
akce a novinky!

Nejoblíbenější značky


Madam Stoltz
By Nord
Tine K Home
House Doctor
Compagnie de provence
Bloomingville
Ferm Living

Dárková sada krystalů a minerálů Láska a přátelství

Obklopte se pozitivní energií a vyživte svou duši pomocí jedinečných krystalů a minerálů!

Tato sada obsahuje 5 různých kamenů vybraných tak, aby podpořily lásku a přátelství - něco, co všichni potřebujeme. V balení najdete růženín (láska a přátelství), hematit (uklidnění), smaragd (spokojenost a oddanost), amazonit (soucit) a pyrit (ochrana proti negativitě).
Sada je skvělým dárkem pro všechny, kteří si zaslouží vědět, že jsou milováni - pro kamarádku, pro sestru, pro maminku, pro přítelkyni i manželku. Sada krystalů a minerálů bude i pěkným a originálním svatebním darem.

Kameny mějte blízko sebe, třeba v sáčku v kabelce, v kapse nebo v ložnici na poličce - to abyste vy i vaši nejmilejší byli neustále obklopení láskou.Britská značka Decadorn se vždy snaží ručně vybrat ty nejkvalitnější kameny a zakládá si na jejich originalitě a jedinečnosti. Jednotlivé kameny se tak od sebe vždycky liší (jak barevně, tak strukturou i velikostí) a každý je tak naprostým unikátem.

Kameny jsou dodávané v semišovém sáčku a dárkové krabičce převázané stuhou. Uvnitř najdete taky kartičku s významem jednotlivých kamenů (ENG).

Rozměry krabičky: 9x9x5 cm.
Velikost kamenů cca 2-6 cm.

Toto zboží nemáme v tuto chvíli v nabídce.

Copyright © 2012 - 2019 Nordic Day • info@nordicday.cz
Facebook
Blog
Pinterest
Instagram
Kontakt