Originální bytové doplňky a nábytek v čistém severském stylu.
Novinky
Slevy
Podle kategorií
Podle místností
Podle ceny
Přihlaste se k odběru newsletteru
a už vám nikdy neuniknou žádné
akce a novinky!

Nejoblíbenější značky


Madam Stoltz
By Nord
Tine K Home
House Doctor
Compagnie de provence
Bloomingville
Ferm Living

Nordic Day na Design Shakeru

28.03.2016

Od čtvrtka 17. do neděle 20. března se v PVA EXPO v pražských Letňanech konala přehlídka současného interiérového designu nazvaná DESIGN SHAKER. Nordic Day na takové akci samozřejmě nemohl chybět. A vypadalo to, že se každý český milovník stylových bytů a bytových doplňků vydal ten víkend do Prahy, aby načerpal inspiraci a vyměnil si názory s dalšími lidmi, kteří sdílí stejnou vášeň pro design.

 design shaker

 

Nordic Day se zabydlel ve společné expozici s magazínem Nové proměny bydlení a o zábavu nebyla nouze. V pavilonu jsme postavili provizorní skandinávský obýváček (nutno podotknout, že nejen my jsme si ho okamžitě zamilovali a chtěli se do něj nastěhovat) a ten jsme vybavili doplňky, které jednoduše milujeme a tak nějak vystihovaly aktuální trendy na našem e-shopu.

 

design shaker

 

 design shaker

 

design shaker

 

design shaker

 

design shaker

 

Našemu "obýváku" vévodily oblíbené severské poličky od Bloomingville ve tvaru domečků, industriální lampy od Madam Stoltz či designové matrjošky. Hitem posledních týdnů je u nás jednoznačně lightbox, a to ve všech provedeních. Na ten a i na všechny další prezentované doplňky jsme si pro Design Shaker přichystali extra slevu 20%. K dostání u nás byly také výtisky magazínu Nové proměny bydlení s jejich designérskými kufříky plnými dárečků.

 

 design shaker

 

design shaker

 

design shaker

 

design shaker 

 

design shaker

 

Mimo jiné jsme představili horkou novinku mezi stylovými girlandami - černý písmenkový Letter Banner Black, dali jsme kolemjdoucím ovonět svíčky a difuzéry Skandinavisk, nechyběla stylová pera Tine K Home (například naprosto dokonalá korálová) či ikonické pytle Le Sac. Naprostým hitem se stalo tetování od Ylvy Skarp. Každý si chtěl na ruku nalepit kaligrafie této švédské umělkyně. A určitě uznáte, že ozdobit si předloktí nebo klíční kost nápisem Balance, Hope nebo Eternity bude v létě na opálené kůži naprostá pecka.

 

design shaker

 design shaker

 

design shaker

 

design shaker

 

design shaker

 

design shaker

 

Celé setkání bylo hlavně o tom, aby se spolu potkali a popovídali si ti, kteří sdílí stejnou vášeň k interiérovému designu. V pátek i v sobotu na našem stánku čekala na návštěvníky a náhodné kolemjdoucí naše nákupčí Anička. V sobotu jí dělala společnost i majitelka Nordic Day Martina, která přilákala nejen naše stálé zákazníky, ale i blogerky. S Novými proměnami bydlení, v zastoupení šéfredaktorky Pavlíny Blahotové a Petra Šlejmara, všem ochotně k debatě nabízeli na ochutnání vynikající české likéry Bartida, ale třeba také čokoládu nebo kávu. Každý si jednoduše přišel na své.

 

design shaker

 

design shaker

 

A nebyl by to Nordic Day, kdyby takováto akce zůstala bez nějakého stylového večerního zakončení. Když už bylo pohromadě tolik lidí, které pojí stejná vášeň, rozhodla se Martina narychlo uspořádat mini sraz s blogerkami.

 

design shaker

 

design shaker

 

Celý víkend byl naprosto úžasný a doufáme, že podobných akcí bude víc a víc. 


Copyright © 2012 - 2019 Nordic Day • info@nordicday.cz
Facebook
Blog
Pinterest
Instagram
Kontakt