Originální bytové doplňky a nábytek v čistém severském stylu.
Vánoce
Tipy na dárky
Novinky
Slevy
Severské Vánoce
Podle kategorií
Podle místností
Podle ceny
E-mail:

Nejoblíbenější značky


Madam Stoltz
By Nord
Tine K Home
House Doctor
Compagnie de provence
Bloomingville
Ferm Living

Přichází zas adventní čas

16.12.2017

Již příští týden nám opět začíná advent a spolu s ním tolik očekávané odpočítávání dnů, které zbývají do Vánoc. Vykouzlete si doma příjemnou adventní náladu díky úžasným dekoracím v severském stylu.


Pojďte načerpat adventní inspiraci.


Nejoblíbenější adventní dekorací nejen pro děti jsou určitě adventní kalendáře. U nás jsme stále zvyklí spíš na papírové krabičky s okýnky, kde jsou ukryté malé čokoládky. Adventní kalendáře v severském stylu jsou mnohem nápaditější a jsou úžasnou ozdobou každého domova.


Takže pokud Vás již omrzely papírové adventní kalendáře a hledáte něco nového, pořiďte si textilní kalendář s kapsičkami, kam svým dětem nebo i sobě můžete na každý den, který ještě zbývá do Vánoc, připravit malé překvapení. Design kalendáře je jednoduchý, ale současně hravý a hodí se do jakéhokoli interiéru. Navíc Vám může sloužit spoustu let.

 

 

kalend

 

 

 

 

Můžete také vyzkoušet nevšední adventní kalendář v podobě čtyř papírových sáčků s měděným potiskem. Na každý týden do nich můžete dát malé dárečky nebo něco dobrého. Sáčky jsou opatřeny dřevěnými kolíčky, díky nimž je můžete pověsit třeba na šňůru.

sáč
Vzhledem k tomu, že ve skandinávských zemích mají nedostatek denního světla, téměř všude svítí různé lucerny a svícny, svíčky a různá jiná světýlka, což zvlášť v adventním čase a následně o Vánocích vypadá doslova kouzelně.


Prosvětlete i svůj interiér. Třeba hravým světelným řetězem s malými žárovičkami. Můžete ho pověsit na okno nebo jej nadekorujte na zeď. Skvěle bude vypadat kdekoliv.

 

 

svě

 

 

 

 

Nepostradatelnou součástí adventu je také adventní věnec. Adventní věnec zdobený větvičkami z jehličnatých stromů, šiškami a svíčkami si můžete koupit nebo vyrobit sami doma. Je to velice snadné.


Můžete také použít věnec z borovicových šišek, který se většinou dává na vchodové dveře. Stačí na něj šikovně nainstalovat čtyři svíčky.

věne
Hledáte originální adventní svícen? Tak to Vás určitě osloví mosazný svícen, který můžete buď položit na stolek či komodu, nebo ho můžete zavěsit do prostoru, například nad jídelní stůl. Svícen můžete dozdobit vánočními ozdobami nebo chvojím.

 

 

svíc

 

 

 

Co se nejen adventní výzdoby týká, fantazii se meze nekladou. Inspirujte se na našich stránkách a vyzdobte svůj domov k obrazu svému.


Přejeme Vám příjemný, téměř adventní čas.


Copyright © 2012 - 2017 Nordic Day • info@nordicday.cz
Abychom poznali, co se vám u nás nejvíce líbí, a mohli pro vás naše stránky stále vylepšovat, používáme cookies. Více info zde.
Facebook
Blog
Pinterest
Instagram
Kontakt