Originální bytové doplňky a nábytek v čistém severském stylu.
Novinky
Slevy
Podle kategorií
Podle místností
Podle ceny
Přihlaste se k odběru newsletteru
a už vám nikdy neuniknou žádné
akce a novinky!

Nejoblíbenější značky


Madam Stoltz
By Nord
Tine K Home
House Doctor
Compagnie de provence
Bloomingville
Ferm Living

Přichází zas adventní čas

21.11.2015

Již příští týden nám opět začíná advent a spolu s ním tolik očekávané odpočítávání dnů, které zbývají do Vánoc. Vykouzlete si doma příjemnou adventní náladu díky úžasným dekoracím v severském stylu.


Pojďte načerpat adventní inspiraci.


Nejoblíbenější adventní dekorací nejen pro děti jsou určitě adventní kalendáře. U nás jsme stále zvyklí spíš na papírové krabičky s okýnky, kde jsou ukryté malé čokoládky. Adventní kalendáře v severském stylu jsou mnohem nápaditější a jsou úžasnou ozdobou každého domova.


Takže pokud Vás již omrzely papírové adventní kalendáře a hledáte něco nového, pořiďte si textilní kalendář s kapsičkami, kam svým dětem nebo i sobě můžete na každý den, který ještě zbývá do Vánoc, připravit malé překvapení. Design kalendáře je jednoduchý, ale současně hravý a hodí se do jakéhokoli interiéru. Navíc Vám může sloužit spoustu let.

 

 

kalend

 

 

 

 

Můžete také vyzkoušet nevšední adventní kalendář v podobě čtyř papírových sáčků s měděným potiskem. Na každý týden do nich můžete dát malé dárečky nebo něco dobrého. Sáčky jsou opatřeny dřevěnými kolíčky, díky nimž je můžete pověsit třeba na šňůru.

sáč
Vzhledem k tomu, že ve skandinávských zemích mají nedostatek denního světla, téměř všude svítí různé lucerny a svícny, svíčky a různá jiná světýlka, což zvlášť v adventním čase a následně o Vánocích vypadá doslova kouzelně.


Prosvětlete i svůj interiér. Třeba hravým světelným řetězem s malými žárovičkami. Můžete ho pověsit na okno nebo jej nadekorujte na zeď. Skvěle bude vypadat kdekoliv.

 

 

svě

 

 

 

 

Nepostradatelnou součástí adventu je také adventní věnec. Adventní věnec zdobený větvičkami z jehličnatých stromů, šiškami a svíčkami si můžete koupit nebo vyrobit sami doma. Je to velice snadné.


Můžete také použít věnec z borovicových šišek, který se většinou dává na vchodové dveře. Stačí na něj šikovně nainstalovat čtyři svíčky.

věne
Hledáte originální adventní svícen? Tak to Vás určitě osloví mosazný svícen, který můžete buď položit na stolek či komodu, nebo ho můžete zavěsit do prostoru, například nad jídelní stůl. Svícen můžete dozdobit vánočními ozdobami nebo chvojím.

 

 

svíc

 

 

 

Co se nejen adventní výzdoby týká, fantazii se meze nekladou. Inspirujte se na našich stránkách a vyzdobte svůj domov k obrazu svému.


Přejeme Vám příjemný, téměř adventní čas.Inspirujte se na našem sesterském e-shopu Bella Rose!


SKANDINAVISK / Vonná svíčka BÆR (lesní plody) 190 g
MADAM STOLTZ / Adventní svícen Antik brass
Bloomingville / Skládané hvězdy - 6 barev
MADAM STOLTZ / Svícen Palm
KÄHLER / Keramický svícen Omaggio Silver 24 cm
ferm LIVING / Vonná svíčka v keramickém svícnu Running Blue
Tine K Home / Skleněný svícínek Paper Star
Bloomingville / Textilní stužka From Me To You 10m
STAR TRADING / LED vosková svíčka 10 cm

Copyright © 2012 - 2019 Nordic Day • info@nordicday.cz
Facebook
Blog
Pinterest
Instagram
Kontakt