Originální bytové doplňky a nábytek v čistém severském stylu.
Vánoce
Tipy na dárky
Novinky
Slevy
Severské Vánoce
Podle kategorií
Podle místností
Podle ceny
Přihlaste se k odběru newsletteru
a už vám nikdy neuniknou žádné
akce a novinky!

Nejoblíbenější značky


Madam Stoltz
By Nord
Tine K Home
House Doctor
Compagnie de provence
Bloomingville
Ferm Living

Blíží se Mezinárodní den dětí

14.12.2018


Den dětí se nezadržitelně blíží. Největší radost dětem určitě udělají příjemně strávené společné chvíle s Vámi. Naplánujte si rodinný piknik v přírodě. Zaručeně si to všichni skvěle užijete a (nejen) dětem zůstanou krásné vzpomínky.

 

Na piknik budete potřebovat jídlo, pití a také něco na sezení. K tomuto účelu se bezvadně hodí luxusní prošívaná pikniková deka, jejíž součástí je praktická taška, takže Vám odpadnou starosti, jak ji přepravit. Jednoduše ji složíte to tašky, dáte ji přes rameno a můžete vyrazit. :-) Můžete ji svěřit i Vašim dětem. Je lehká a děti budou jistě nadšené, že Vám mohou pomoci.

deka

Stejně jako prošívaná deka poslouží i příjemný bavlněný pléd. Doma ho poté můžete využít jako přehoz přes postel nebo jen tak k zachumlání u televize nebo při posezení na terase či zahradě.

pléd

 

Na piknik se skvěle hodí papírové nádobí. Vyzkoušejte stylové nádobí z papíru od Nicolase Vahého. Kelímky i talířky s motivem šedých kostiček jsou skutečně originální.

kelímtalí

 

Dětem budou možná papírové kelímky a talířky s kostičkami připadat nudné. Melaminové nádobí se zvířátky však situaci jistě zachrání.

 

melam

 

 

 

Také nezapomeňte na lžičky. Pokud toužíte po originalitě, zvolte lžičky z březového dřeva.

lžič

 

 

 

Deku i nádobí už máme, zbývá nabalit něco dobrého k jídlu a k pití. Všechno můžete dát do velké slaměné tašky a vzhůru za malým dobrodružstvím.

taška

 

 

 

 

 

Samozřejmě to chce i nějaký pěkný dáreček. :-) Můžete koupit nějakou hračku, ale super dárkem bude určitě polštářek ve tvaru zvířátka. Potěší nejen malé děti, ale i ty větší. A mohou ho využít třeba hned na rodinném pikniku, ať už ke hře, nebo k odpočinku.

koníkželvička

 

 

Nebo můžete děti překvapit tím, že na ně po návratu z pikniku bude doma v postýlce čekat nové povlečení s veverkou či králíčkem. Dovedete si představit ta rozzářená očička?

povleč

 

 

Přejeme Vám příjemně strávené chvíle s Vašimi dětičkami.


Copyright © 2012 - 2018 Nordic Day • info@nordicday.cz
Facebook
Blog
Pinterest
Instagram
Kontakt