Originální bytové doplňky a nábytek v čistém severském stylu.
Vánoce
Tipy na dárky
Novinky
Slevy
Severské Vánoce
Podle kategorií
Podle místností
Podle ceny
Přihlaste se k odběru newsletteru
a už vám nikdy neuniknou žádné
akce a novinky!

Nejoblíbenější značky


Madam Stoltz
By Nord
Tine K Home
House Doctor
Compagnie de provence
Bloomingville
Ferm Living

Jak zabalit dárky snadno a rychle

14.12.2018

Přinášíme tipy na jednoduché a rychlé balení vánočních dárků, které zvládne opravdu každý. Vše potřebné najdete v naší nabídce. Jdeme na to! :-)


Vložte dáreček do nápaditého papírového sáčku, zalepte jej zlatou nálepkou nebo nálepkami v jemných pastelových tónech a máte hotovo.

 

bal

 

 

V našem e-shopu najdete spoustu originálních balicích papírů. Stačí do nich dárek zabalit a dozdobit třeba dekorační papírovou hvězdou. Spoustu parády také nadělají dekorační stuhy a provázky. Stačí jimi jednoduše balíček převázat.

 

bal

 

 

K dozdobení balíčků můžete použít i papírové nebo keramické ozdoby, které si obdarovaný následně může pověsit na vánoční stromeček.

srdceHübsch / Dekorativní papírová vločkavločka

 

 

 

Podlehli jste kouzlu japonských washi pásek? Pokud je zatím neznáte, jedná se o barevné lepicí pásky vyrobené z rýžového papíru. Pracuje se s nimi velmi snadno a můžete je použít na jakýkoliv povrch. Mají spoustu možností použití. Nyní se nám báječně budou hodit právě při balení dárků nebo při výrobě jmenovek.

 

was

 

 

Máte doma pouze jednobarevný balicí papír? Nevadí. Vězměte washi pásku a vytvořte si originální balicí papír, který nikde jinde nenajdete.

 

bal

 

 

Na zabalený dárek můžete z kousků washi pásky nalepit jméno, komu je dárek určen, nebo vánoční motiv (např. stromeček či sněhovou vločku).

Stejně snadno můžete ozdobit nudné sáčky a také vytvořit originální visačky na dárky. Na výrobu visaček stačí kousek výkresu a washi páska a můžete se pustit do tvoření.

 

ván


Krásné visačky vyrobíte i z výkresu a ze zbytků vánočního balicího papíru. Fantazii se meze nekladou.


Balení dárků už nevypadá tak hrozivě, co myslíte? :-) A vůbec, nejdůležitější je dárek darovat s láskou. :-)


Nyní už s chutí do balení!


Jeden tip navíc: Washi pásky můžete rovněž využít při výrobě vánočních přáníček. Pokud máte děti, zapojte je do tvoření. Uvidíte, že společně prožijete nezapomenutelné a kouzelné chvilky.

 


Copyright © 2012 - 2018 Nordic Day • info@nordicday.cz
Facebook
Blog
Pinterest
Instagram
Kontakt