Originální bytové doplňky a nábytek v čistém severském stylu.
Novinky
Slevy
Podle kategorií
Podle místností
Podle ceny
Přihlaste se k odběru newsletteru
a už vám nikdy neuniknou žádné
akce a novinky!

Nejoblíbenější značky


Madam Stoltz
By Nord
Tine K Home
House Doctor
Compagnie de provence
Bloomingville
Ferm Living

Písmenkové novinky

07.09.2014

Design Letters

 

K velmi oblíbeným dětským hračkám patří dřevěné kostky. Můžete s dětmi stavět vysoké komíny a současně je učit poznávat číslice. Užijete si spoustu zábavy.

Až Vás kostky omrzí, zahrajte si pexeso s písmenky. Kartičky jsou vyrobeny z pevného papíru a padnou dobře do ruky i nejmenším dětem. Navíc pexeso je v krásné designové krabičce, která se stane báječnou dekorací dětského nebo třeba obývacího pokoje.


pexeso

 

„Zlobí“ občas Vaši drobečkové s večerním usínáním? Díky krásnému písmenkovému povlečení se začnou do postýlek těšit a budou se jim zdát samé krásné sny.  

 

Dětem při hře určitě vyhládne. Udělejte jim nějakou dobrou svačinku do melaminového talířku s motivem písmenek. Zaručeně je potěšíte a z písmenkového talířku jim bude chutnat úplně všechno. Můžete pro ně také sestavit melaminovou sadu z hrnečku, misky, talířku a příboru.

 melamin

 

Máme něco i pro školáky. V pouzdře by neměla chybět stylová guma plná písmenek. Pokud hledáte šikovný zápisník, určitě Vás osloví zápisník s velkým písmenem H na poznámky o domácích úkolech. Je v pevných deskách, má linkované stránky a také praktickou gumičku na tužku a zavření zápisníku.

 

zápisníkPísmenkové novinky doladí i Vaši kuchyň. Nádherná porcelánová mísa bude ozdobou každého stolu. Můžete v ní servírovat třeba salát.

 

Spoustu lidí nebaví utírání nádobí. Tomu však bude konec s krásnými designovými utěrkami plnými písmenek. Díky nim Vás tato činnost začne bavit. Vyzkoušejte to! :-)

 

Mezi novinkami od Design Letters si určitě každý najde něco pro sebe.


Copyright © 2012 - 2019 Nordic Day • info@nordicday.cz
Facebook
Blog
Pinterest
Instagram
Kontakt