Originální bytové doplňky a nábytek v čistém severském stylu.
Novinky
Slevy
Podle kategorií
Podle místností
Podle ceny
Přihlaste se k odběru newsletteru
a už vám nikdy neuniknou žádné
akce a novinky!

Nejoblíbenější značky


Madam Stoltz
By Nord
Tine K Home
House Doctor
Compagnie de provence
Bloomingville
Ferm Living

Jedinečné hodinky Triwa. Seznamte se!

12.04.2017

Nejsou hodinky jako hodinky, to vám může dosvědčit každý. Ale některé jsou přece jen o velký kus napřed. Švédské hodinky Triwa jsou toho důkazem. Pojďte se o tomto ztělesnění dokonalosti dozvědět něco víc!

 

Hodinky Triwa

 

Jak to všechno začalo

Ač se to na první pohled nemusí zdát, značka Triwa vznikla relativně nedávno. Bylo to teprve v roce 2007, kdy čtveřici Švédů přestal bavit hodinářský průmysl až příliš zaměřený na postavení a tradici. Založili proto vlastní společnost. Společnost, která má svou hlavní myšlenku – transformaci hodinářského průmyslu – rovnou ve jméně: TRIWA = Transforming the Industry of Watches.

 

 

Jak se ve Stockholmu navrhují hodinky Triwa

 

 

Stačilo jen propojit klasiku se skandinávskou jednoduchostí a vznikl koncept, který nemá obdoby. Dnes sklízí hodinky Triwa úspěch po celém světě a není se čemu divit. Předností mají spoustu a vy se teď dozvíte, v čem jejich jedinečnost spočívá.

 

Kvalita na prvním místě

Většinu výsledného dojmu z jakéhokoliv výrobku dělá použitý materiál. A z této stránky Triwa nemá konkurenci. Na pouzdra a náramky hodinek používá výhradně nerez ocel, která je v závislosti na modelu hodinek buď přirozeně stříbrná, nebo obarvená – třeba na zlato, jako u hodinek Nevil 2.0 - Gold Mesh.

 

 

 Unisex hodinky Triwa - Gold Nevil 2.0 - Gold Mesh

 

Pokud jste příznivci kožených pásků, také si přijdete na své. Kůže použitá na jejich výrobu pochází z proslulé švédské koželužny Tärnsjö. Tärnsjö je jedna ze zbývajících 5% světových koželužen, které stále k činění kůže namísto chromu používají rostlinná činidla, konkrétně výtažky z dubové kůry. Tento přírodní postup má minimální dopad na životní prostředí a kůže díky němu časem získává přirozenou patinu.

 Hodinky Rose Falken

 

Základ každých hodinek? Kvalitní strojek!

Designéři ze studia Triwa moc dobře vědí, že hodinky musí šlapat jak po másle, a proto do svých hodinek používají výhradně bateriový strojek quartz. Jeho výrobcem není nikdo jiný, než legendární japonská společnost Miyota – naprostá třída ve svém oboru.

 

Unisex hodinky Ivory Spira - Steel Mesh

 

 

Velká část modelů hodinek Triwa jsou tzv. chronografy. To znamená, že mají funkci stopek a proto na nich najdete hned několik různých ciferníků. Krásným příkladem je model Lansen Chrono - najdete u něj klasický ciferník, datumovku a dva menší ciferníky zastávající funkci stopek.

 

Unisex hodinky Lansen Chrono - Navy Canvas

 

 

Aby byly hodinky odolnější proti rozbití, ciferník je krytý pevným minerálním sklíčkem. Samozřejmostí je také vodotěsnost, která u konkrétních modelů dosahuje až 10 atmosfér.

 

Klasika s moderními prvky

 

Návrháře hodinek Triwa sice omrzely klasické modely, ale přesto tradici hluboce respektují. Proto se rozhodli zachovat klasické tvary hodinek a zakomponovat do nich prvky odpovídající současným skandinávským trendům. Každý model hodinek má tak své charakteristické rysy. U řady Falken je to jednoduchost 50. let, kolekce Spira odkazuje na léta 60. a řada Klinga je zase ztělesnění skandinávské elegance.

 

Unisex hodinky Pine Falken - Brown Classic

 

Zajímavostí je, že velká část hodinek Triwa je unisex. Nemusíte se ale bát, že by některé byly příliš princeznovské a další naopak jak pro boxera. Návrháři stockholmského studia Triwa se řídí mottem „navrhujeme jen to, co bychom sami nosili“. A protože se jedná o Švédy, stylový vzhled a propracovaný design jsou zaručeny.

 

 Unisex hodinky Ivory Klinga - Gold Mesh

 

Aby toho nebylo málo, každé hodinky jsou dodávány jak jinak než v elegantní dárkové krabičce. Kromě návodu v anglickém a českém jazyce je součástí balení také vystěžejkovač. Vystežejkovač je nástroj, jehož pomocí si můžete kdykoliv snadno a rychle vyměnit pásek hodinek a tak přizpůsobit jejich vzhled třeba své momentální náladě.

 Balení hodinek Triwa

Máte rádi kvalitu a skandinávský design? Hledáte hodinky, které využijete při obchodních schůzkách a budou módním doplňkem na večírku, ale zároveň mají funkce, které oceníte i při sportu? V tom případě jsou tu luxusní a jedinečné hodinky Triwa jenom pro vás.

 

Krásné jarní dny přeje Aneta & Nordic DayInspirujte se na našem sesterském e-shopu Bella Rose!


TRIWA / Dámské hodinky Triwa - Snow Aska - Brown Classic
TRIWA / Dámské hodinky Triwa - Birch Aska - Silver Mesh Super slim
TRIWA / Dámské hodinky Triwa - Snow Aska - Silver Mesh

Copyright © 2012 - 2019 Nordic Day • info@nordicday.cz
Facebook
Blog
Pinterest
Instagram
Kontakt