Originální bytové doplňky a nábytek v čistém severském stylu.
Novinky
Slevy
Podle kategorií
Podle místností
Podle ceny
Přihlaste se k odběru newsletteru
a už vám nikdy neuniknou žádné
akce a novinky!

Nejoblíbenější značky


Madam Stoltz
By Nord
Tine K Home
House Doctor
Compagnie de provence
Bloomingville
Ferm Living

Velikonoce v nordic stylu

22.03.2017

Velikonoční svátky se blíží mílovými kroky! Pojďte je s námi přivítat a oslavit jaro v severském stylu!

 

dekorativní vajíčko z peříček White  

Ve vzduchu je konečně cítit jaro, což mimo jiné znamená, že za dveřmi jsou druhé nejkrásnější svátky v roce – Velikonoce! Těší se na ně úplně každý. Děti na pomlázku a velikonoční dobroty, barvení vajíček a vyrábění velikonočních dekorací i na velikonoční prázdniny. My dospělí si také rádi užijeme pár dní volna, které budeme moci s rodinou či přáteli strávit na svěžím jarním vzduchu. Také se už nemůžete dočkat?

 

 dekorativní vajíčko Black Dots

 

Pojďme se tedy už nyní naladit na velikonoční vlnu, vpustit jaro do svých domovů a s pomocí krásných jarních dekorací vplout do svěží sváteční atmosféry!

 

1 / Vajíčka, kam se podíváme

K Velikonocům neodmyslitelně patří vajíčka – symboly nového života. Kromě více či méně tradičně nazdobených kraslic, které společně s dětmi připravujeme pro koledníky, jsou i vděčnými dekoracemi, které nám během chvilky doma vykouzlí tu pravou velikonoční náladu. Vajíčka přitom nemusí vůbec hýřit barvami – vsaďte letos na jednoduchý severský styl, barvy přírody a originální materiály!

 

dekorativní vajíčko z peříček White 

 

Do vázy naaranžujte několik jednoduchých větviček, které jste si přinesli z procházky a rozvěste na ně třeba lehounká vajíčka z proužků papíru s puntíky či se zlatými třpytkami od Bloomingville. Stejně stylově se ve váze budou vyjímat i neodolatelná závěsná vajíčka ozdobená ptačím peřím od Madam Stoltz. Větvičky můžete ještě dozdobit skutečnými či keramickými pírky na kožené šňůrce a hlavní velikonoční dekorace je na světě!

 

 velikonoční květníček Egg

 

Dekorativní vajíčka využijte i k velikonoční výzdobě jídelního stolu a okenních parapetů. Naaranžujte je spolu s opravdovými vajíčky (nejlépe čistě bílými či malými křepelčími) na jednoduchý tác nebo misku či méně tradičně, ale o to víc originálně do jednoduché vázy z čirého skla.

 

 dekorativní vajíčko Feather Grey

 

Přizdobit bez obav zkuste i beránka a mazanec na velikonoční tabuli. A když už jsme u toho stolování – máte dost stojánků na vykoledovaná vajíčka? Společně se stylovými ubrousky je na Velikonoce budete určitě potřebovat!

 papírové ubrousky s pírky

 

2 / Velikonoce na parapetu i za oknem

 

K oslavám jara patří i zelené rostlinky, voňavé bylinky a mladé osení. Vystavte je v květináčích prvním jarním paprskům na okenní parapety a přidejte tu a tam stylovou dekoraci. Roztomilé zlaté vajíčko se zaječími oušky parapet vesele rozzáří, netradiční vajíčko z krásně prokresleného mramoru mu dodá ten pravý severský šmrnc. Pro zjemnění celého dekoru můžete přidat i pár osvědčených ptačích pírek.

 

dekorativní velikonoční vajíčko Gold 

 

Jemnou velikonoční dekoraci si zaslouží i truhlíky za okny se sotva vyrašenou zelení. Pro ně se budou nejlépe hodit jednoduchá zapichovací vajíčka na špejli, která můžete díky jejich jednoduchému designu klidně doplnit barevnými velikonočními výtvory vašich dětí. Budete-li tvořit s nimi, vezměte si na pomoc washi pásky a popusťte uzdu své fantazii. Výsledek bude určitě stát za koledu!

 

designová samolepící páska Tulip 

 

 

3 / Velikonoční koleda

 

Až uslyšíte známé „Hody, hody, doprovody…“, nepanikařte! Malým i velkým koledníkům kromě vlastnoručně malovaných kraslic přidejte do velikonoční výslužky i sladké překvapení, schované uvnitř keramického vajíčka od Nicolase Vahé. Lahodné čokoládky určitě koledníky uspokojí natolik, že rychle zapomenou na své vrbové pomlázky!

 

 keramické vajíčko N. Vahé

 

Dětem zkuste sladkosti od velikonočního zajíčka ukrýt do dřevěné schránky ve tvaru velkého vejce, které bude i samo o sobě krásnou přírodní dekorací. Nebo pomlázku koledníkům poschovávejte po zahradě třeba do menších košíků nebo velikonočních papírových sáčků a lov vajíček může začít!

 

Krásné, svěží a prosluněné Velikonoce!

 

Ivana & Nordic DayInspirujte se na našem sesterském e-shopu Bella Rose!


Bloomingville / Mini velikonoční vajíčka Silver glitter - set 2 ks
Bloomingville / Velikonoční papírový sáček Bunny
MADAM STOLTZ / Dekorativní vejce Feather black 12 cm
MADAM STOLTZ / Závěsné paví pírko
MADAM STOLTZ / Porcelánové dekorativní pírko
Bloomingville / Velikonoční papírové ubrousky Rabbit
Bloomingville / Skleněná dóza ve tvaru vejce Grey
Bloomingville / Závěsné keramické peříčko Brown
Bloomingville / Dekorativní závěsné vajíčko Gold Dot/Stripe

Copyright © 2012 - 2019 Nordic Day • info@nordicday.cz
Facebook
Blog
Pinterest
Instagram
Kontakt