Originální bytové doplňky a nábytek v čistém severském stylu.
Novinky
Slevy
Podle kategorií
Podle místností
Podle ceny
Přihlaste se k odběru newsletteru
a už vám nikdy neuniknou žádné
akce a novinky!

Nejoblíbenější značky


Madam Stoltz
By Nord
Tine K Home
House Doctor
Compagnie de provence
Bloomingville
Ferm Living

Jak krásně zabalit vánoční dárky

16.12.2016

Dárky už máte nakoupené a čekají ve skrýši na svou cestu pod vánoční stromeček. Poradíme, jak je vánočně vyšperkovat!

 

Vánoční dárky pro své blízké jste určitě vybírali s láskou a péčí a stejnou pozornost si zaslouží i jejich obal. Každý má trochu jinou strategii – někdo zabalí dárek ihned, jakmile jej koupí a má tak vystaráno. Většina ale nechává balení až na chvíli těsně před Vánoci a pak se trochu hroutí z představy několikahodinného balícího maratonu. To ale není vůbec potřeba! S našimi tipy na dárkové vánoční obaly budete mít zabaleno jedna dvě, navíc jako od opravdového profesionála!

 

 Balicí papír Christmas

Krásný a stylový dárkový balicí papír je základ úspěchu - vyberte takový, který bude ladit s celkovou vánoční výzdobou

 

Kniha balicích papírů Gift Wrap

Vsadili jste letos na přírodní tóny? V tom případě bude sada oboustranných balicích papírů od Ferm Living to pravé ořechové

 

Vánoční papír Christmas

Mix balíčků v pastelových barvách oživený jednoduchým grafickým potiskem a zářivými stužkami bude pod stromkem určitě také vypadat skvěle

 

Vánoční balicí papír si můžete i sami vyrobit. Máte-li chvilku navíc, zkuste třeba bramborová razítka ve tvaru vánočních motivů (pro inspiraci se můžete podívat na náš blog)!

 

Aby z dárkových papírů vznikly úhledné balíčky, je třeba je pěkně zafixovat. Jistě, můžete je klasicky převázat ozdobnou stužkou nebo provázkem, ideální volbou jsou ale určitě washi pásky, kterými obal kolem dárku stylově upevníte a navíc ho i krásně dozdobíte. Na vánoční dárky vybírejte washi pásky s metalickým efektem nebo se sezónními potisky.

 

Vánoční papírová páska Black, Grey& White

 

Na vánoční balíčky můžete klidně použít obojí – ozdobně zafixovat washi páskou a pak lehce převázat stužkou. Pokud zvolíte stejnou barevnost, můžete si hrát i se vzory – puntík, hvězdičky i grafický potisk si tak budou skvěle rozumět.

Pro ty, kteří neradi skládají vánoční papír do úhledných záhybů nebo na to zkrátka nenajdou čas, jsou určeny krásné a praktické dárkové sáčky. Nebo to zkuste letos trochu netradičně – v duchu severských Vánoc vložte drobné dárky do vánoční punčochy, která se určitě zalíbí hlavně dětem, ale není důvod, aby nepotěšila i dospělé.

 

 Dárkový papírový pytel

Skutečně originální budete, pokud zabalené dárky nadělíte pod stromeček ve velkém vánočním maxipytli. Najdete ho u nás ve dvou variantách – ta s potiskem „Ode mne pro tebe“ se bude hodit i k jiným příležitostem

 

Některé dárky jsou pro úhledné zabalení pouze do balicího papíru tvarově trochu nevhodné. Na ně bude nejlepší použít ozdobnou dárkovou krabičku, která je sama o sobě krásná a tak ji už stačí jen převázat stužkou a opatřit jmenovkou.

 

Papírová krabička Black Pattern 

V takové krabičce darujete vlastně „dva v jednom“ – po Vánocích se krabička bude určitě hodit na ukládání drobností nebo třeba šperků

 

Aby Ježíšek poznal, komu který dárek nadělit, je nutné na hotové balíčky navázat nebo přilepit jmenovky a dárkové štítky. Na ně kromě jména obdarovaného můžete připsat vlastní vánoční přáníčko nebo k nim ještě připojit malou vánoční ozdůbku či větvičku jehličí. Vaše dárkové balení bude dokonalost sama!

 

Kulaté vánoční kartičky X-mas

Kulaté vánoční kartičky od Monograph jsou potištěné vánočními přáními a tak stačí jen připsat jméno

 

Jak vidíte, balení vánočních dárků je skvělou kreativní zábavou a se správnými ingrediencemi nemusí trvat věčnost. Zapojte fantazii, pusťte si k balení koledy a hlavně si i tuhle část předvánočních příprav užívejte!

 

Ivana & Nordic DayInspirujte se na našem sesterském e-shopu Bella Rose!


Bloomingville / Vánoční papírová páska Black, Grey & White
HAM / Vánoční přání s králíkem Ski Jumping Rabbit
Bloomingville / Dárkový sáček Dreaming of a White Christmas
Bloomingville / Vánoční nálepky Gold - 24 ks
MONOGRAPH / Sada papírových krabiček Graphical 20cm
MONOGRAPH / Sada dárkových krabiček Graphical 17,5cm
MRS. MIGHETTO / Štítky na dárky Mrs. Mighetto
HAM / Vánoční přání s králíkem Snowman Rabbit
Ylva Skarp / Papírová dárková kartička Happy christmas

Copyright © 2012 - 2019 Nordic Day • info@nordicday.cz
Facebook
Blog
Pinterest
Instagram
Kontakt