Originální bytové doplňky a nábytek v čistém severském stylu.
Novinky
Slevy
Podle kategorií
Podle místností
Podle ceny
Přihlaste se k odběru newsletteru
a už vám nikdy neuniknou žádné
akce a novinky!

Nejoblíbenější značky


Madam Stoltz
By Nord
Tine K Home
House Doctor
Compagnie de provence
Bloomingville
Ferm Living

Písmenková nálada v interiéru

13.05.2014

Design Letters

 

Bytové doplňky s písmenky mají v interiéru vždy víceúčelové využití. Hrnečky lze použít jako stojánky na tužky a pastelky, obaly na květináče, do koupelny na kartáček a pastu, z dóz a hrnečků se dají skládat jména a další slova. Talíře Design Letters můžete pověsit jako dekoraci na zeď. Fantazii se meze nekladou.

 Dózičky / hrnečky Smile

 

Obr. Designové hrnečky/dózy Design Letters - 394 Kč

Dóza / hrnek

 

Originální dekorací je také porcelánový hrneček a dóza Design Letters v jednom. Na porcelánový hrneček můžete nasadit dřevěný uzávěr Design Letters (lze dokoupit v různých barvách) a vmžiku se hrneček změní ve stylovou a elegantní porcelánovou dózu.

 

Vaše děti si jistě zamilují dětské melaminové nádobí plné písmenek. V nabídce najdete hrnečky, talířky, misky i příbory, z nichž jim můžete poskládat celou jídelní sadu.

 

Stolování se stane zábavnou a příjemnou součástí dne, na kterou se budou všichni těšit. Z písmenkového nádobí bude skvěle chutnat každé jídlo, i to méně oblíbené.

 

 

Dětská melaminová miska

 

Obr. Dětská melaminová miska "nejen pro děti" od Design Letters - 249 Kč

 

Design Letters přichází s novou kolekcí zápisníků, do kterých si můžete zaznamenávat své myšlenky, vzpomínky, poznámky, adresy nebo kreslit vše, co vás zaujme. Na každou z těchto činností je určen samostatný zápisník. Písmenko na obalu vám vždy připomene, k čemu daný zápisník slouží. Součástí je i barevná gumička proti samovolnému otevření, kam si můžete umístit tužku.

Kolekce bločků Design Letters

 

Obr. Design Letters bločky

 

Tužka od Design Letters není jen obyčejná tužka, ale stylový doplněk, jenž by rozhodně neměl chybět u vašeho zápisníku. Lze ji k němu přichytit gumičkou, která je jeho součástí, a bude tak vždy připravena k použití. Další novinkou jsou samolepicí trhací bločky, díky nimž už nikdy nezapomenete, co jste chtěli udělat. Lístečky se vzkazy si můžete nalepit kamkoliv, kde je nepřehlédnete.

 

Prohlédněte si vše od Design Letters a pusťte se do hry s písmenky!

 

Design Letters

 

 


Copyright © 2012 - 2019 Nordic Day • info@nordicday.cz
Facebook
Blog
Pinterest
Instagram
Kontakt