Originální bytové doplňky a nábytek v čistém severském stylu.
Novinky
Slevy
Jarní dekorace
Podle kategorií
Podle místností
Podle ceny
E-mail:

Nejoblíbenější značky


Madam Stoltz
By Nord
Tine K Home
House Doctor
Compagnie de provence
Bloomingville
Ferm Living

Věrnostní program

V Nordic Day si velmi vážíme svých zákazníků, kteří se do našeho obchůdku rádi vracejí, a proto jsme připravili pro všechny registrované zákazníky speciální Věrnostní program, jehož cílem je odměnit všechny stálé zákazníky.

Nyní každý registrovaný zákazník získá za svůj nákup* bonus body: za každých 100,- Kč hodnoty nákupu v našem e-shopu bude zákazníkovi připsán 1 bod. 
Po přihlášení uvidí zákazník ve svém profilu, kolik má aktuálně bonus bodů. Bonus body budou za každý nákup připsány ihned po úspěšném odeslání objednávky. Po dosažení určitého limitu má zákazník nárok na získání odměny. O dosažení tohoto limitu bude zákazník vždy informován e-mailem.

Odměny Věrnostního programu jsou následující:

 • pokud zákazník dosáhne limitu 50 bodů
  získá poukaz na nákup ve výši 100,- Kč ( poukaz na nákup bude zaslán elektronicky e-mailem, a to formou slevového kódu**, který lze uplatnit při kterémkoli příštím nákupu přímo u pokladny e-shopu)
 • pokud zákazník dosáhne limitu 100 bodů
  stane se naším "VIP zákazníkem" a získá trvalou slevu 5 % na všechny další nákupy (tato sleva bude automaticky uplatněna v košíku při každém dalším nákupu provedeném pod registrací). Jednotlivé procentuální slevy na zboží se nesčítají; platí vždy ta vyšší uplatňovaná sleva.
 • VIP zákazník může bonus body sbírat i nadále:
  za každých dalších 50 bodů získá vždy poukaz na nákup v hodnotě 100 Kč a tento poukaz může navíc kombinovat se svojí VIP slevou.
 • pokud VIP zákazník dosáhne limitu 400 bodů
  získá trvalou slevu 10 % na všechny další nákupy (jednotlivé procentuální slevy na zboží se nesčítají; platí vždy ta vyšší uplatňovaná sleva).
 • pokud VIP zákazník dosáhne limitu 1000 bodů
  získá trvalou slevu 15 % na všechny další nákupy (jednotlivé procentuální slevy na zboží se nesčítají; platí vždy ta vyšší uplatňovaná sleva).

Provozujeme i obchod Bella Rose - pokud jste v Bella Rose VIP zákazníkem, napište nám a my Vám trvalou slevu přeneseme i do Vašeho profilu na Nordic Day!


Dále se naši stálí zákazníci mohou těšit na Vánoční dárky, soutěže a další. Vždy Vás budeme informovat o všech probíhajících akcích či chystaných novinkách v našem e-shopu.
Je pro nás radost potěšit všechny naše stálé zákazníky! Využijte našeho Věrnostního programu Nordic Day a získejte odměny z každého Vašeho nákupu!


* Zákazníkovi jsou načteny body za všechny nákupy, které provede pod svojí registrací. Upozornění: Pokud zákazník provede nákup jako neregistrovaný uživatel, není možné za tento nákup body zpětně uplatnit.

** Tento slevový kód je platný po dobu 6 měsíců a lze uplatnit pouze při nákupu v hodnotě stejné nebo vyšší než je jeho hodnota. Není možné žádat jeho finanční proplacení. Slevový kód je přenosný, můžete jej tedy věnovat jako pozornost i jiné blízké osobě.

Copyright © 2012 - 2017 Nordic Day • info@nordicday.cz
Abychom poznali, co se vám u nás nejvíce líbí, a mohli pro vás naše stránky stále vylepšovat, používáme cookies. Více info zde.
Facebook
Blog
Pinterest
Instagram
Kontakt